Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Návrhy kuchyňských linek na míru včetně realizace

Navrhneme pro vás kuchyňskou linku na míru vám i vašemu interiéru. Rádi vám pomůžeme ze široké nabídky kombinovat nejpříjemnější variantu. Přesně podle vašeho zadání a představ připravíme kompletní podklady projektu. 


Návrh kuchyňské linky:

1) informační schůzka na studiu

2) seznámení s prostorem, zaměření interiéru

3) návrh dispozičního řešení – řešení kuchyňské linky

4) výběr materiálu, ze kterého bude kuchyně vyrobena, výběr pracovní desky a tzv. zádové desky (za pracovní deskou)

5) návrh drátěných programů, doporučení kování, výběr úchytek

6) řešení osvětlení

8) výběr spotřebičů

7) vizualizace

8) předání cenové nabídky, zajištění výroby a montáže

Cena od 2.000 Kč

  

Kuchyně je místem, kde se často setkává celá rodina. Je srdcem každé domácnosti a hlavně je to místo, které v sobě musí správně kombinovat mnoho různých požadavků. Je třeba dobře uvážit bezpečnost, ustavení všech požadovaných elektro spotřebičů, přívod vody i elektřiny, správné osvětlení, vhodný typ podlahy i obložení.

 

Každý interiér je jinak řešený a může v sobě skrývat jistá omezení. Jen zdánlivě. Pomůžeme vám najít originální a zároveň praktické řešení pro každou kuchyni. Budeme dbát na snadný přístup ke všem spotřebičům, logicky zařazené pracovní plochy i šikovně řešená úložná místa.

Nemusíte se bát malé typizované kuchyně. S naším projektem váš prostor zvětšíme a najdeme nové možnosti. Dobře si poradíme i s prostorem velkým. Ušetříme vám zbytečné kroky a uspořádáme veškeré vybavení kompaktně.

 

Nebojte se změn. Kdykoli vám rádi pomůžeme najít nové řešení přímo na míru vašemu vkusu, životnímu stylu i prostoru.Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz