Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


V oblasti truhlářství se zabýváme především realizací nábytku a kuchyní na zakázku. Nechceme, aby naši klienti museli dělat kompromisy a svůj byt přizpůsobovali sériové výrobě. Tak jako je každý prostor jiný a nabízí jiné možnosti, tak má i každý zákazník jinou představu a životní styl. Snažíme se řešit veškerou práci individuálně a postupujeme přesně podle zadání.

Nejčastěji realizovanými zakázkami jsou:

-       Kuchyně

-       Nábytek a další vybavení interiéru

-       Pokládka podlahových krytin

-       Interiérové dveře

Ukázka našich pracíKaždou práci dokonale přizpůsobíme vám a vašemu interiéru. Pomůžeme vám vyřešit vybavení i velmi malých místností, najdeme řešení pro dostatečné úložné prostory. Umíme pracovat i s netypicky členěným půdorysem nebo šikmými stropy v půdních vestavbách.

Pracujeme se všemi typy dřeva, na základě domluvy začleňujeme i kombinace s dalšími materiály jako je sklo, kov atd. Nábytek pro váš byt nebo dům zhotovíme v jakékoli barvě, materiálu i rozměrech.

Můžete se na nás kdykoli obrátit. Připravíme pro vás návrh a postaráme se o kompletní výrobu, dodání a montáž na určené místo. Ke každé zakázce přistupujeme s maximální pečlivostí, samozřejmě vždy dodržujeme sjednaný rozpočet i čas dodání. K výrobě používáme nejkvalitnější materiály. Jsme si jisti, že s našimi výrobky budete dlouhodobě spokojeni.

 

 

Kontakty:

Michal Kostříž 

Provozovna:

Husova 70

České Budějovice

370 05

IČ:

63884101Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz