Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Designový návrh ložniceDesignový návrh bytu a v první etapě návrh ložnice. Taková byla prosba našeho klienta.

Ložnici dominovala velká postel na míru, ke které byly ve stejném dekoru laděny noční stolky. Nábytková plnila funkci knihovny s menším úložným prostorem.  Stávající výmalba je růžovo bílá.

U nově navržené nábytkové stěny, kterou jsme se v návrhu zabývali především, je nyní dostatek úložného prostoru včetně šatních skříní. U nábytkové stěny jsme navrhli osvícení LED páskem a z důvodu menšího prostoru posuvné hlavní dveře. Jako dekor byl zvolen odstín teplé šedé a vnitřní části skříně jsou bílé. Dále jsme navrhovali komodu z masivu, která materiálem odpovídá stávajícímu čelu postele.

V místnosti jsme navrhli nová svítidla. Hlavní osvětlení je zajištěné stropním svítidlem a jako doplňkové a dekorační osvětlení je navržena dvojice závěsných svítidel se sférickým krytem z čirého skla.

V ložnici jsme navrhli okenní dekorace ve dvou variantách. A to klasickou okenní záclonu a závěs a druhou, preferovanou variantu, římskou roletu, která tvoří rohové stínění oken.

Pro lepší představu jsme vytvořili fotorealistické vizualizace a klientovi sestavili podrobný nákupní seznam, který zahrnuje veškeré užité předměty i nábytek.

 

Vizualizace 

Foto před

 Výkresy

 

Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz