Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Dětský pokoj

Požadavkem klienta bylo navrhnout kompletní vybavení dětského pokoje pro dvě děti. Relativně malý prostor jsme rozčlenily na část s lůžkem, úložnou plochu a pracovní místo. Ideální variantou pro usazení lůžek je patrová postel, na kterou navazuje velká šatní skříň. Zůstává tak větší prostor pro pohyb po pokoji. Další plochy pro uklizení hraček nebo knih jsou k dispozici v podobě polic. Otevřené police působí vzdušně a opticky nezahlcují interiér dalším pevným nábytkem.

Pracovní stůl je umístěný u okna, využívá přirozené denní osvětlení, speciální krycí lišta navazuje na topné těleso a zčásti jej zakrývá. Veškerý nábytek je laděný ve stejném světlém tónu a v jednoduchých liniích.

Neutrální světlá barva nábytku opticky zvětšuje prostor, navíc dovoluje pracovat s barvami stěn. Tapetou nebo malbou na stěně je možné kdykoli snadno změnit styl pokoje. Boční stěna může využívat nápaditou tapetu nebo barevné schéma, které pokoj v průběhu času oživí nebo se přizpůsobí aktuálnímu přání dětí.

Styl nábytku působí univerzálně. Pevné lůžko je v plné velikosti, skříně kombinují úložné systémy pro oblečení. Nábytek je vyrobený z kvalitních pevných materiálů se zárukou dlouhé životnosti. S možností jemných obměn v dekoracích nebo výmalbě pokoj plně vyhoví měnícím se nárokům dětí. Do vybavení nebude nutné zasahovat v průběhu několika let.

 

Vizualizace

Výkresy

 Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz