Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Home Staging - Adamov

Realitní kancelář se na nás obrátila s žádostí o homestaging. Nabízená nemovitost byla vedena v nabídce poměrně dlouhou dobu bez zásadního zájmu stran klientů. Realizovali jsme úpravy interiéru a vytvořili profesionální dokumentaci. Majitelé realitní kanceláře měli již 4 dny po zveřejnění nových materiálů dva vážné zájemce.

Prázdná místnost působila chladně a neosobně. Zájemci o nemovitost se řídí prvním dojmem. Při hledání v široké nabídce realitních kanceláří se řídí srovnáním ceny. Hned na druhém místě při třídění nabídek je první rychlý dojem z obrazové přílohy.V rámci velkého počtu nabízených obrazových materiálů vždy zaujme vybavený, barevně sladěný interiér. Zájemci získají lepší představu o velikosti nemovitosti a jejích výhod. Dokáží si reálně představit velikost místnosti, rychle a lépe porovnají své nároky na budoucí vybavení, půdorys objektu, přirozené osvětlení, umístění technických nebo stavebních částí. Klienti realitních kanceláří vždy upřednostňují vizualizaci. Teprve pokud je zaujme pohled na byt nebo dům, přejdou k detailnějšímu srovnání technických údajů a číselné výměry plochy.

Při homestagingu nemusíme využívat náročné vybavení. Nábytek může jen naznačit reálnou velikost a možnou kapacitu budoucího zařízení. Důležité je vždy podtrhnout možnosti využití interiéru, zvýraznit přednosti. Zařízením pokoje je možné dosáhnout i výrazného optického zvětšení.

Zaměřujeme se na ladění do neutrálních barev. Velké plochy jako jsou závěsy, přehozy přes postele, potahové látky sedacích souprav by měli vzájemně korespondovat. Drobné dekorace místnost rozzáří, zvýrazní a dodají útulný pocit. Vždy myslíme na nejmenší detaily - například složené ručníky v koupelně, vázy s květinami, odložené noviny. Citlivě rozmístěné doplňky dodají interiéru živý rozměr. Stejně tak je třeba správně pracovat s úhlem pohledu při pořizování fotografií. Fotografování místností vyžaduje cit, který zachová prostoru hloubku a nezkreslí perspektivu.

 

Po zásahu Home Stagingu

Před zásahem Home Stagingu

 

Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz