Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Home Staging – Křepenice, apartmányMajitelé se na nás obrátili s žádostí o návrh Home Stagingu pro apartmány, které provozují nedaleko Slapské přehrady. Přáli si realizovat změnu, která jejich hostům navodí příjemnou domácí atmosféru.

Pečlivě jsme prošli nejen prostory 4 lůžkových apartmánů – tedy 2 ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, jídelního koutu, WC, ale i prostory zahrady. Příchozí hosté vždy hodnotí dojem z celého objektu, tedy i z přilehlého okolí.

Základní návrh začleňoval novou výmalbu. Volili jsme neutrální, jemně laděné barvy, které se dobře kombinují s vybavením. Jednotlivé typy místností jsme citlivě barevně odlišili. Doporučili jsme vyklizení starého nábytku, který nepůsobil jednotným dojmem. Barevně i stylově nezapadal do nové koncepce a zejména již neplnil praktickou nebo užitnou funkci. Upřednostnili jsme větší volnější prostor.

Drobné změny se týkaly i venkovní plochy – zahrady. Doporučili jsme uvolnění průchozích cest, zvýraznění volných částí a estetické úpravy vzrostlých dřevin a keřů.Po zásahu Home Stagingu 

Před zásahem Home Stagingu

 

Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz