Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Home Staging rodinný dům Homole, České BudějovicePro prodej domu v klidné části Českých Budějovic jsme připravili kompletní home staging pro prostory interiéru, ale i zahrady.První, a velmi výrazný dojem, vždy zanechá celkový pohled na dům. Zájemce vždy zaujme údržba venkovní plochy a vstup do objektu.

V první etapě jsme nechali odborně upravit růst keřů a stromů, zajistili jsme posekání trávy. Upravené dřeviny zvýraznily velikost pozemku a dodali udržovaný vzhled celému objektu. Stejně tak vyčištěná dlažba, nový nátěr plotu, částečně fasády a garážových vrat. Při prodeji domu se zájemci rozhodují i nad sebemenšími detaily. Zvažují relativně vysokou investici. Při naši práci se tedy snažíme upozornit na výhody objektů, napravujeme i malé defekty či nesoulad.

V řešení interiéru jsme navrhli a realizovali nové podlahy. V prostoru kuchyně a obývacího pokoje jsme volili plovoucí podlahy, které se lépe udržují a jsou trendem pro živě obývané pokoje. V horním patře jsme volili naopak koberce, které přispívají k větší tepelné i zvukové izolaci, navozují dojem klidu a pohodlí.

U HomeStagingu jsou pokoje vždy vymalovány bílou barvou, tak byl celý dům byl kompletně vymalován. Bílá barva je neutrální, dobře zvýrazní velikost místností, jejich dispozici.

V interiéru obývacího pokoje, ložnice, koupelny jsme připravili z části vybavení home staging. Opět jsme nechali pracovat volný prostor, zanechali jsme vzdušný efekt pro dostatečnou představu o možnostech práce s nábytkem. V zahradě jsme vytvořili sezení, které podtrhlo klidný ráz zahrady. Využili jsme místa v závětří, která podporovala pocit soukromí.

Objekt byl dokonale vyčištěný, zajistili jsme úklid podlah, oken, dveří.

Posledními kroky bylo vyklizení sklepů. Dům byl předáván v perfektním stavu, připravený k prezentaci a okamžitému nastěhování.

Výsledek – dům byl prodán za 14 dní ve vyšší ceně.Po zásahu Home Stagingu

 

 

Před zásahem Home Stagingu

 Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz