Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Homestaging rodinný dům RožnovRealitní kancelář Sorent se obrátila na naše studio se žádostí o zvýšení atraktivity a urychlení prodeje rodinného domu v Rožnově.

Úvodní prací byla úprava venkovních ploch. Garážová vrata, plot, dveře i okapy jsme sjednotili novým nátěrem. Upravili jsme zahradu a posekali zatravněné plochy. Dům tak na první pohled působí udržovaně. Zmizí rušivé prvky, které nevytváří dobrý dojem a zbytečně snižují nebo zastiňují atraktivitu domu. Upravené plochy i bezprostřední okolí dávají vyniknout objektu.

V interiéru domu jsme realizovali výmalbu – bílá barva je ideálním prostředkem pro zvýraznění dispozic místností. Opticky rozjasňuje a působí čistým upraveným dojmem. Budoucí klient lépe vidí možnosti práce s interiérem. Při prohlídce jej nerozptylují ani neovlivňují nevhodné barevné kombinace.

Spodní byt zůstal bez úprav.

Horní byt jsme doplnili nutnými kusy nábytku. Opět jsme více ponechávali volný prostor. Jednotlivými kusy nábytku jsme navodili představu o budoucím zařízení bytu a ideální využití jednotlivých místností.

Do bytu jsme zapůjčili doplňky a dekorace, abychom prostoru propůjčili příjemný ráz a lehce jej oživili.Po zásahu Home Stagingu 

Před zásahem Home Stagingu

 Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz