Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Návrh koupelny, kuchyně a dětského pokoje

Paní Kolářová z Netřebic mě požádala o pomoc při rekonstrukci bytu. 3-členná rodina se stěhovala do většího bytu, proto jsem bylo zapotřbí navrhnout novou koupelnu, dětský pokoj a přestěhovat a vhodně upravit stávající kuchyni.

Požadavky:

- vhodně přizpůsobit a upravit kuchyni

- navrhnout nový děktský pokojík pro mladou slečnu - školačku

- návrhnout funkční koupelnu s úložným prostorem

 

Dětský pokojík:

slečna Natálka, která půjde do školy si přála fialový pokojíček, Nábytek jsem navrhla na míru, aby měla dostatek úložného prostoru na šaty, hračky a také učení. 

Foto před:

 

Vizualizace - návrh: 

Koupelna:

Do malé koupelny se nám nakonec vešel velký sprchový kout, vana i dostatek úložného prostoru. Pračku jsme přesunuli na wc, které je samostné.

Vizualizace:

 

Kuchyňská linka:

Jelikož měla kuchyňskou linku téměř novou, přáli si kuchyni přemístit do nové kuchyňské linky, která je prostorná a spojená s jídelnou. Proto jsem vhodně upořádala stávající skříňky a ještě jsme některé skříňky nechali vyrobit na míru ze stejného materiálu.

Foto před a vizualizace nové kuchyňské linky s jídlenou:

 

Reference:

paní Hlásková, spolupráce s vámi byla moc příjemná a milá. Snažila jste se navrhovat tak, aby interiér byl moderní a účelný. Pokud jsem chtěla něco změnit snažila jste se vyhovět mému požadavku. Kdybych potřebala někdy opět radu, obrátím se na Vás! Děkuji Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz