Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Návrh kuchyňské linky pro moderní rodinuZadání nového projektu vzešlo od rodiny, která se stěhuje do nového domu a přeje si zařídit a vybavit velkou moderní kuchyni.
Hlavním požadavkem kuchyní je vždy nabídnout maximum úložného prostoru a pracovních desek. Moderní kuchyně zakládáme na hladkých volných plochách bez rušivých prvků. Dlouhodobým trendem jsou lesklé povrchy, které prostor zajímavě oživí a opticky zvětší.

Využili jsme dispozice místnosti, včetně již zabudovaných odpadů, vodovodního řádu a zásuvek. Do nového konceptu jsme museli zpracovat i již stávající obklady a ostatní vybavení přizpůsobit již zvolené barvě.
Dřez pro mytí nádobí i oplachování potravin jsme umístili pod okno. Zvolili jsme praktickou výklopnou baterii, která nabízí řadu variabilních možností a nezabírá prostor. Dalším minimalistickým prvkem je vestavná digestoř. Tato zařízení jsou velmi nenápadná, a přesto umožňují plné využití.

Hlavní pracovní deska bude v prodloužené délce a povede až k oknu, kde využije další prostor a nahradí parapet.

Osvětlení bylo voleno opět v čistých nerušivých liniích. Do místnosti bude instalovaný sádrokartonový podhled a do nej umístěna bodová LED světla. LED osvětlení je ideální variantou. Drobná světla dodávají vysokou svítivost a umožňují navíc libovolně směřovat proud světla. Další LED osvětlení v podobě tenkého pásku bude dosvětlovat místnost z pruhu pod horními skříňkami. Do poloostrůvku nad stolem jsme vybrali závěsné osvětlení a poslední zdrojem je centrální stropní přisazené svítidlo. Majitelé si tak mohou stupňovat a libovolně volit míru a intenzitu osvětlení.


Vizualizace 

Podklady pro výrobu

 Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz