Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Návrh malého bytu pro svobodného muže

Zadáním naší práce byla úprava a vybavení garsoniéry pro mladého svobodného muže. Pracovně vytížený majitel upřednostňuje moderní styl a jednoduchou údržbu.

Stěny bytu jsme nechali upravit levnější variantou benátského štuku, imitací v podobě tapety, čímž jsme prostor sjednotili a připravili pro další práci. Velké okenní plochy jsme doplnili roletami „den a noc“.
V dalším kroku jsme připravili osvětlení. Zabudovaná svítidla i volné lampy jsme směrovaly do jednotlivých částí interiéru podle zamýšleného používání. Pracovní plocha je osvětlena přímým bodovým světlem, ústřední část bytu rozptylovým stropním svítidlem.

Nábytek jsme z části volili z nabídky obchodního řetězce. Pracovní stůl, jídelní stůl, pohovka, konferenční stůl a kusový koberec jsme vybrali v hladkém, jednoduchém provedení.  Knihovna a komoda byly vyrobeny na míru truhlářskou dílnou. Zajímavým doplňkem se stala nástěnná vinotéka.
Posledními úpravami pak byl výběr dekorací, včetně zarámovaného obrazu. Respektovali jsme přání na jednoduché a účelné vybavení a zohlednili i oblíbenou žlutou barvu.


Po zásahu

 

 

Vizualizace

 Před zásahem

 Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz