Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Návrh a následná příprava mezonetového bytu na prodej

Naší z dalších zakázek byla příprava bytu pro prodej realitní kanceláří. Představovaný mezonetový byt byl zcela vyklizen, jediným výrazným prvkem bylo interiérové schodiště do vyššího patra interiéru.  Naše spolupráce zahrnovala úvodní návrh změn, jejich realizaci a koordinaci řemeslných prací.Úvodem jsme zpracovali návrh kuchyně, koupelny, wc a podlahové krytiny pro celý byt. Pracovali jsme s výběrem materiálu a barev tak, abychom zvýraznili dispoziční přednosti interiéru a upozornili na zajímavá místa. Navrhli jsme opravu schodiště. Pochozí plocha schodiště byla sladěna s okolní podlahou, aby působila jednotným a nerušivým dojmem. Zároveň jsme změnili výplň k zábradlí. Trendová lanka zajistí dostatečnou bezpečnost a zároveň opticky neruší jinak poměrně výraznou plochu.

Rozsah prací zahrnoval výměnu vypínačů a zásuvek, opět pro sladění a jednotný styl. Montáž nových světel s návrhem budoucího využití osvětlených ploch.

Při výběru dveří jsme volili neutrální dřevěné odstíny, které opět nenápadně doplňovaly základní plochu podlah. Dveře v 1. patře a v koupelně a wc jsme s ohledem na úsporu místa volili v posuvném typu. Okna byla doplněna žaluziemi.

Interiér byl vymalován bílou barvou, která novým majitelům nabídne dobrý náhled na možnosti interiéru a snadno se doplní podle jejich představ dalšími dekoracemi nebo barevnými změnami.

Součástí práce byla i oprava balkonů.

 

Etapa č. 2 – HomeStaging

Realitní kancelář přejímala upravený byt doplněný zapůjčeným nábytkem, dekoracemi a doplňky. Přítomnost skutečného nábytku dává lepší představu o možnostech využití prostoru. Dovoluje podtrhnout zajímavě řešené dispozice a silné stránky objektu, které by jinak v prázdném prostoru dostatečně nevynikly. Působí samozřejmě i prvním dojmem více komfortně.

Pro účely prezentace na realitním trhu jsme připravili i profesionální fotografie.

 Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz