Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Rekonstrukce a Home Staging bytu o velikosti 3+1 se šatnou v Č. Budějovicích

Tento byt byl určený k prodeji. Abychom prodej bytu urychlili a prodali na vyšší požadovou cenu, bylo zapotřebí původní, vybydlený byt upravit. V bytě bylo původní umakartové jádro, kuchyňská linka byla z velké části již nefunkční, povrch podlahy křivý a podlahová krytina poškozená.

kuchynska-linka-pred.JPG

kuchynska-linka-pred2.JPG

koupelna-pred.JPG

koupelna-pred.JPG

Kladné vlastnosti bytu:

− prostorný, světlý byt

− velkoryské dispoziční řešení co se týče úložných prostor (prostorá choba a samostatná šatna)

− balkón orientovaný do klidné části sídliště Aby ty to kladné vlastnosti bytu vynikly, bylo zapotřebí mnoho úprav. Nechali jsme vyzdít nové,větší jádro, které již není průchozí a proto se vešla nejen prostorná vana,ale také velké umyvadlo, toaleta a pračka.

koupelna-po.jpg

Podlahu jsme vyrovnali stěrkou. Krytinu jsem zvolila PVC – v dnešní době je pvc kvalitní, tepné, není hlučné, ideální do panelového domu. Do tohoto moderního bytu jsem zvolila pvc v dekoru dřeva, které se dobře kombinuje s bílou barvou nebo lesklými materiály. Jelikož je byt na prodej je dobré zvolit neutrální barvy a doplnit jednou výraznout doplňkovou barvou, v tomto případě červenou.

kuchynepo1.jpg

kuchynepo2.jpg

Home Staging má za úkol vyzdvinout klady nemovitosti, ukázat prostor, a proto není třeba ho zahltit nábytkem. Je také zapotřebí ukázat budoucímu majiteli, jak by mohla vypadat dispozice jednotlivých pokojů a proto je dobré jednotlivé pokoje vybavit, ale pouze základním nábytek. Nejdůležitější jsou však doplňky a dekorace, které navodí domácí příjemnou atmosféru a prostor zútulní.

obyvaci-pokoj-po1.jpg

obyvaci-pokoj-po2.jpg

loznice-po.jpg

Nesmíme ani zapomenout na prostřený stůl, který opět navodí příjemnou atmosféru.

stul.jpg

Důležitou součástí prezentace bytu na realitním trhu jsou profesionální fotografie. Fotograf nafotí jednotlivé místnosti tak, aby byla vidět dispozice celého bytu. Na základě právě dobře nafoceného interiéru je větší zájem o prohlídky a tutíž rychlejší prodej.

Byt po zásahu Home Stagingu se prodal již za 29 dní od zveřejnění a za požadovou cenu!!Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz