Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Rekonstrukce a návrh bytu 1+1 v Českých BudějovicíchMajitelé nám svěřili rekonstrukci bytu, který budou využívat k dalšímu pronájmu. Hlavní náplň naší práce byla příprava bytu pro dobrou prezentaci, ale i úprava prostor tak, aby byt poskytnul dostatečné pohodlí jakémukoli zájemci a nechával možnost barevného doladění podle vkusu nových nájemců.

Soustředili jsme se na zajištění funkčního jádra. Navrhli jsme novou koupelnu s komfortním vybavením a novou instalací. Modernizaci koupelny doprovodili i nové štuky stěn.

Pro pohodlnější užívání jsme navrhli i novou kuchyni. Využili jsme sklápěcí bar, abychom lépe hospodařili s malým prostorem. Bar vytvoří příjemné posezení pro rychlé snídaně nebo odpočinek a nebude zbytečně blokovat prostor.

Vstupní chodbu jsme doplnili praktickými úložnými prostory v podobě vestavěných skříní a botníku. Vstupní i pokojové dveře jsme vybrali v neutrální barvě a sladili je do jednotného stylu.

Celý prostor jsme vybavili novou elektroinstalací a osvětlením. Podlahy jsme pokryli novými koberci a dlažbou.

Ve všech krocích jsme dodržovali elegantní linii a moderní neutrální styl. Základní výmalba byla v bílé. Bílá barva rozjasnila interiér a nechala prostor dobře vyniknout. Byt působil čistým kompaktním dojmem a dával dostatek možností pro další úpravy.Po zásahu

 

 

Před zásahem

 

Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz