Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Rental Staging 

Ideální forma propagace pro krátkodobé pronájmy. Rental Staging vám pomůže zhodnotit nabízený prostor a nabídnout jej v lákavé podobě budoucím zájemcům.

Agentura nás oslovila se zájmem o zajištění zařízení a přípravy bytu k budoucímu pronájmu. Interiéry jsme zaměřili a práci zahájili pečlivou dokumentací stavu před. Navrhli jsme materiálové a barevné řešení prostor a zařízení. Podle návrhu jsme zhotovili přesný nákupní seznam včetně cenové kalkulace. Vždy dbáme na maximální využití dispozic. Každý prostor je jedinečný a při správné volbě vybavení nabízí komfortní místo pro práci i relaxaci. Vždy volíme barevnou střídmost, která podtrhne zajímavá místa. Světlé barvy dokáží opticky zvětšit a rozjasnit. Zajímavé barevné akcenty dodají prostoru originální vzhled a živost. Důležité je také zajistit maximální praktické využití prostor. Uchovat dostatek úložných a odkládacích ploch ve všech částech bytu.

Řemeslné práce a úpravy kuchyně a koupelny realizovala jiná stavební firma. Naše spolupráce pokračovala v řešení interiérového vybavení nábytkem a návrhu a realizace svítidel. Před předáním jsme dokončili fotodokumentaci a připravili grafické portfolio pro prezentaci na webu.

 

Po zásahu

Výkresy

 Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz