Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Vizualizace vzorových bytů 2kk a 3kk pro developera

Developer nově realizovaného projektu se obrátil na našeho studio s žádostí o spolupráci na vizualizaci nabízených bytových jednotek. Vizualizace interiérů patří již k běžné součásti nabídky nemovitostí. Vybavené byty vytvoří lepší představu o možném využití prostoru, nechají vyniknout zajímavým dispozicím. Zájemci o danou nemovitost přirozeně upřednostní živou formu prezentace a věnují jí větší pozornost.

Hlavní obytný prostor jsme řešili v jednotném stylu. Pro jednotlivé funkční části místnosti jsme vytvořili vizuálně oddělné plochy, které však pohromadě působí celistvě a vzájemně se neruší. Podlahy jsme volili ve světlých dekorech dřeva, bílé stěny doplněné vzorovými obrazy lépe pracují s optickým zvětšením prostoru a navodí čistý svěží pocit.

Kuchyně také využívá hladké bílé plochy s jemnou lesklou úpravou. Velká plocha osazená skříněmi a spotřebiči působí lehce, neruší výhled od pohledu odpočinkové části. Jídelna opakuje světlé dřevo v materiálu stolu a židlí.

Dominantou obytné části je sedačka ve výraznější barvě. Té jsme přizpůsobili i jemné akcenty dekorací. Příjemně oživuje, rozbíjí jednotvárnost.

Veškeré úložné a odkládací plochy jsou soustředěny po obvodu místnosti. Upřednostňujeme štíhlé a vysoké policové systémy. Uprostřed necháváme interiér volný, snadno průchodný. Výrazný nábytek by zbytečně ubíral prostor.

Ukázkově vybavený interiér působí příjemně a navodí lepší atmosféru při jednání. Dobrý první dojem bývá určující při výběru nového bytu.Byt 2kk

Byt 3kk

 Bc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz