Návrhy bytových interiérů

Koupě nového bytu je vždy vynikající investicí. Při výběru nového prostoru myslete na dobrou adresu, vhodnou velikost i dispozice. Zároveň se ale vyhněte nadbytečné obavě, že nenajdete ten správný. Dobry bytový designér nebo architekt dokáže pracovat s každým půdorysem. Nový byt přizpůsobí přesně vašim požadavkům i přáním a zároveň dokáže ušetřit výrazné finanční prostředky, když vám doporučí vhodný postup rekonstrukce, nákup funkčního nábytku i doplňků. Vyhněte se zbytečným chybám. Svěřte své sny našemu studiu. Vytvoříme z vašeho nového bytu krásné místo rychle a bez komplikací.

Bytoví designeři dokáží vytěžit z prostoru to nejlepší. Vidí váš byt trochu jinak a mohou vám doporučit třeba i řešení, které vás zatím nenapadlo. Nenechte se ovlivňovat katalogy komerčních řetězců. Váš byt může být originální, vkusný a přitom plně funkční a pohodlný.

Rádi vám ukážeme již realizované projekty, nezávazně zkonzultujeme vaše přání, možnosti i prostory. Krása je v jednoduchosti. Nekupujte za každou cenu drahé vybavení nebo dekorace. Pomůžeme vám sjednotit interiér, aby působil vkusně a proměna pro vás nebyla náročná technicky ani finančně.

Rekonstrukce panelových bytů

Nenechávejte se omezit uzavřeným prostorem. I běžný panelový byt je možné přeměnit v dokonalé bydlení na míru. Rekonstrukce bytů se zdaleka netýká jen úpravy umakartového jádra, můžete pracovat se změnou příček, podlah, nabízí se mnoho možností, jak vytvořit zázemí přesně podle přání.

Postup při návrhu Vašeho interiéru

1) Zavolejte nebo napište, domluvíme si s Vámi nezávaznou osobní schůzku

2) Na základě vstupních informací o rozsahu poskytovaných služeb Vám předložíme cenovou nabídku a smlouvu o dílo

3) Následně proběhne schůzka přímo v interiéru, kde provedeme zaměření prostor

4) Vypracujeme koncept návrhu interiéru: dispoziční řešení, náladové desky, kde si ujasníme styl a barevné řešení interiéru, výběr typů svítidel, nábytku a okenních dekorací, použitých materiálů (podlahy, výmalba stěn atd.)

5) Součástí návrhu jsou i podrobné výkresy – výrobní dokumentace nábytku na míru, výkres elektroinstalace, podrobný půdorys a pohledy na stěny (kuchyňská linka, televizní stěna atd.)

6) Abyste si vysněný interiér lépe představili, vypracujeme celkový 3D model interiéru, který Vám budeme zasílat v průběhu vývoje návrhu. Jakmile si definitivně odsouhlasíme použité materiály a prvky, vytvoříme Vám fotorealistickou vizualizaci interiéru

7) Předložíme k odsouhlasení cenové nabídky řemeslných a stavebních prací, případně vypracujeme časový harmogram realizace

8) Připravíme veškeré podklady pro celkovou realizaci návrhu – od objednání kusového nábytku, svítidel až po koordinaci řemeslníků (elektroinstalace, zdravotně technické instalace, zedníky atd.)

9) Budeme Vám k dispozici až do finálního provedení a předání Vašeho vysněného interiéru – asistence při nákupech drobných dekorací a doplňků a jejich vlastní instalace