Návrhy komerčních interiérů

Z vaší restaurace, hotelových pokojů, kanceláří můžete vytvořit skutečně výjimečné místo. Kosmetická studia, kadeřnictví i čekárny si mohou předem získat důvěru a přízeň vašich zákazníků. Vytvořte kolem sebe prostor, který udělá ten nejlepší dojem.

Rádi vám pomůžeme. Na základě vašich představ a záměru využití prostoru vypracujeme designový návrh. Doporučíme vám úpravy členění prostoru, barevné sladění i výběr funkčního nábytku a doplňků. Připravíme pro vás kompletní návrh – barevné schéma, materiálové schéma, nábytek na míru, dekorace, osvětlení, podlahy. Na vaše přání převezmeme i následnou realizaci. Dlouhodobě spolupracujeme se zkušenými profesionály, snadno zkoordinujeme jednotlivé práce tak, aby přeměna vašeho interiéru probíhala hladce a bez průtahů.

Vždy dbáme na pečlivou přípravu projektu. Návrhy komerčních interiérů vypracujeme až po konzultaci s vámi. Rovněž cenu za designový návrh vám odpovědně předložíme až na základě nezávazné konzultace, společně s upřesněním rozsahu prací a náročnosti projektu.

REfreshDESIGN

Mnoho interiérů má skvělý potenciál a k jejich proměně stačí jen několik menších úprav. Redesign/REfreshDESIGN – úprava stávajícího interiéru může pracovat s volbou nového barevného schéma, novým nábytkem, okenními dekoracemi, doplňky, změnou dispozičního řešení. Podobná obnova nevyžaduje nikterak náročnou investici, a přesto se může výrazně promítnout. Nebojte se změn. Vkusně zvolené barvy i materiály dokáží vytvořit klidné relaxační místo i uprostřed rušného centra města. Váš prostor bude pracovat ve váš prospěch.

Provedený REfreshDESIGN vašich prostor je důležité správně prezentovat, aby vaše interiéry zaujaly na první pohled. Zhotovíme pro vás profesionální fotodokumentaci všech prostor.

Postup

  1. nezávazná konzultace na našem studiu ZDARMA
  2. návštěva interiéru – seznámení s interiérem, zaměření, pořízení fotografií
  3. návrh změn a jejich postupu provádění – odsouhlasení změn a ceny za návrh
  4. vypracování návrhu –  výstup naší práce záleží na typu a rozsahu daného projektu (náladové desky, vzorové desky, materiálové a barevné schéma, 3D model a následná vizualizace, nákupní seznam – doplňky, dekorace, drobný nábytek, svítidla….)
  5. realizace návrhu – v případě zájmu za Vás vše zařídíme – objednáme, nakoupíme, doporučíme potřebná řemesla
  6. závěrečná dekorace – nainstalování dekorací, doplňů a příprava na focení
  7. profesionální fotografe – interiéry nafotíme a předáme k Vaší dokonalé prezentaci na webu