Někdy je potřeba málo k tomu, aby se místnost proměnila jako mávnutím kouzelného proutku. Často není nutné měnit všechen nábytek, stačí jen doladit detaily – a my vám s tím rádi pomůžeme.

  • Dokážeme vám poradit, jaké doplňky a dekorace se budou hodit zrovna do vašeho interiéru.
  • V našem showroomu si vyberete z velkého množství designových tapet, okenních dekorací, koberců i čalounických látek na polštáře, sedáky apod.
  • V případě zájmu vám rádi zařídíme i peřiny, polštáře, povlečení a ručníky.
  • Umíme realizovat také velmi konkrétní přání, jako jsou ručně malované obrazy či živé zelené stěny.

Designové tapety

Nabízíme klasické tapety v roli, fototapety na zakázku, dětské tapety, nejrůznější barvy a dekory tapet. Rádi vám interiér změříme, spočítáme potřebné rozměry tapety, objednáme a náš technik vám je následně i nalepí.

Koberce

V současné době se čím dál méně pokládají koberce na celou plochu místnosti. Koberec u pohovky či u postele však jistě oceníte. Je příjemný na nohy, dobře vybraný kusový koberec se navíc může stát dekorativním prvkem. Interiér pozvedne, doladí ho či trochu utlumí podle toho, co zrovna potřebujete. Máme také dětské koberce na hraní a koberce do pracovny. Pomůžeme vám je vybrat, objednáme a přivezeme až domů.

Okenní dekorace

Zastáváme názor, že okno musí být oblečené, a s výběrem správného oblečení vám pomůžeme.

Z exteriérových oblečků se nabízí například baldachýn, markýzy a screen rolety.

Interiérová nabídka je podstatně bohatší.

Základní volbou jsou záclony a závěsy. Tuto klasiku jen tak něco nenahradí, navíc se ani neokouká. Dobře ušitá záclona až na zem domov zútulní. Nařasené závěsy místnosti vtisknou punc elegance a luxusu. U nás si vyberete z velkého množství záclon a závěsů, samozřejmostí je zaměření a montáž.

Téměř na každá okna se hodí římské rolety. Nejlépe vyniknou na větších oknech, dají se použít i na ta šikmá nebo střešní. Jsme schopní zařídit i římské rolety s potiskem.

Velkým hitem poslední doby jsou rolety den a noc, v nichž se střídají stínící a transparentní pruhy. Podle toho, jak se překrývají, si nastavujete úroveň stínění.

Prosklené plochy jsou velmi moderní, nicméně vzhledem k soukromí se neobejdou bez vhodného stínění. Jednou z výborných možností jsou lehké japonské stěny. Mohou být posuvné v kolejnicích, takže si je přemístíte podle potřeby.

Přes všechny výše zmíněné vychytávky jsou oblíbené i úplně klasické rolety. Jsou funkční jako žaluzie a zároveň krásné jako záclony.

Z módy nikdy nevyjdou ani čisté a jednoduché látkové rolety. Stačí si vybrat tu správnou látku a barvu, výběr máme opravdu bohatý. A milovníky moderních technologií potěší elektrické ovládání.

Dekorační stěrky, techniky

Dekorační stěrky a dekorační techniky nabízíme pro všechny, kteří chtějí něco originálního. Provádíme nejrůznější techniky dekorování stěn, např. benátský štuk, imitaci břidlice, imitaci betonu a mnoho dalších. Ukázky a vzorníky najdete v našem showroomu, rádi vám pomůžeme vybrat.

Čalounické látky

Látky a koženky se hodí na polštáře, sedáky, opěráky, dekorační polštářky, přehozy, závěsy nebo přečalounění pohovky a čalounění křesílka. Z vybrané látky vám můžeme dekoraci rovnou ušít, postaráme se i o nové čalounění nábytku. Vše s vámi probereme, objednáme, přivezeme.

Chybí vám tady něco? Ozvěte se, společně to určitě vymyslíme, navrhneme, seženeme a zrealizujeme.

Zelené stěny